Top lista

Топ листа за 09.07.2022.год.
Partneri
Widget Image

Једна од најбољих свјетских тенисерки у У12 категорија категорији, наша Теа Ковачевић сутра од 08.30h,  игра још једно финале 1. категорије TENNIS EUROPE  турнира који се одржава у Приједору  у организацији Тениског клуба Младен Стојановић. Tea

Такмичари Спортског риболовног друштва „Амур“ Градишка: Раде Мајсторовић, Остоја Вукојевић и Мирослав Мачкић који су освојили треће мјесто у категорији сениора и прво мјесто у категорији инвалида на Републичком такмичењу у лову рибе удицом у Броду кажу да су задовољни

Јучерашњом Мастер завршницом Пикадо лиге Републике Српске у Бањалуци окончана је прва Пикадо лига Републике Српске, а шампион такмичења постао је Дервенћанин Дарко Митровић. Саша Врљановић из Градишке на одиграној завршници, заузео је  3. мјесто и

Такмичари Џију џицу клуба „Самурај“ Градишка на Међународном турниру „Пале Опен 2022“ протеклог викенда освојили су 8 медаља и два пехара, од којих једну златну медаљу, двије сребрне и пет  бронзаних. [gallery columns="2" size="full" ids="46431,46432"] Златне медаље освојили су: Давид Нежић , сребрне : Теодора Тепић и

Славни одбојкашки стручњак и предсједник Одбојкашког савеза Србије Зоран Гајић боравио је са својим најближим сарадницима те руководством Одбојкашког савеза Републике Српске у посјети Градишци. У разговору са градоначелником Аџићем и руководством Арене Градишка упознао

Екипа градишке Гимназије освојила је прво мјесто у одбојци на пијеску на Балканском школском првенству које се одржава у Охриду у Македонији. Гимназијалке су у финишу побиједиле екипе из Србије и Албаније и осигурале злато,

Гимназија Градишка пласирала се на Балканско школско првенство у спортским играма које ће бити одржано од 12. до 16. јуна на Охриду. Ученице Теодора Видовић, Ања Нежић и Сташа Шврака представљаће РС на овом такмичењу. Осим учесника из

На Европском карате првенству за сениоре и сениорке које се одржавало од 25. до 29. маја у Турском граду Газиантепу чланице репрезентације БиХ,  каратисткиње Градишког Нитена: Невена Кутић, Марија Зјајић и Ивана Шукало у дисциплини кате екипно заузеле

У Градишци је данас почео 5. Међународни фудбалски турнир “Старс куп 2022“, који је окупио више од 800 фудбалера од 9 до 12 година из 60 екипа из БиХ, Србије, Хрватске и Аустрије. [gallery size="medium" ids="45006,45008,45004"] Турнир се одржава на

Пети Међународни турнир “Старс куп 2022" на коме ће наступити око 30 фудбалских клубова биће одржан наредног викенда на Градском стадиону Велимир Сомболац у Градишци. Отварањe турнира планирано је у суботу, 28. маја у 11 часова. На