Top lista

Top lista za 04.12.2021.god.
Partneri
Widget Image

Najbolja mlada teniserka  svijeta u svom uzrastu, jedanaestogodišnja Gradiščanka Tea Kovačević ostvarila je novi veliki uspjeh pošto je osvojila prestižni turnir Akademije Kim Klajsters, legendarne belgijske teniserke i to u dvije kategorije – U11 i

Nakon što je ove godine pokorila Majorku (Akademija Rafael Nadal) i Frankfurt (Boris Beker), čudesna mlada teniserka iz Gradiške, Tea Kovačević (11) danas je osvojila duplu krunu i na prestižnom turniru „Paris Bowl“. Kovačevićeva je počistila

Mlada, a sada već velika teniska zvijezda iz Gradiške, Tea Kovačević (11) nastavila je bilježi fantastične rezultate. Nakon što je u karijeri već osvojila nekoliko velikih titula računajući one dvije na Akademiji Rafaela Nadala, Tea je

Srbija je prva zemlja u istoriji košarke koja u jednoj sezoni ima najkorisnije igrače u NBA ligi, Evroligi i Evrokupu. Nikola Jokić je najkorisniji igrač NBA lige, Vasilije Micić Evrolige, a kapiten srpske košarkaške reprezentacije Miloš

Oko 170 biciklista sa pet kontinenata iz tridesetak zemalja svijeta pojaviće se na startu 15. izdanja trke Beograd - Banjaluka koji je zakazan za sutra, 22. aprila na Trgu Republike prestonice Srbije. Trka iz Beograda

Mlada teniserka iz Gradiške Tea Kovačević osvojila je novu titulu u kategoriji U10 na međunarodnom teniskom turniru ''Paris Bowl'' koji se održava u Parizu od 15. do 20. avgusta. Tea je u borbi za zlato jutros

Generalni direktor Univerzitetskog kliničkog centra /UKC/ Republike Srpske Vlado Đajić rekao je danas da su bivši fudbaleri "Crvene zvezde" i "Partizana" Marko Marin i Nikola Damjanac donirali UKC-u novi automobil "folksvagen kedi". Đajić je istakao da

Evropsko prvenstvo u fudbalu biće održano od 11. juna do 11. jula naredne godine, a ne ove, odlučila je UEFA. Prema informacijama iz Niona, UEFA je preporučila da svi šampionati evropskih zemalja budu nastavljeni u junu

Goran Grdenić iz Hrvatske pobjednik je četvrtog gradiškog polumaratona na 21 kilometar u muškoj konkurenciji, dok je u ženskoj konkurenciji najbrža bila Tünde Szabó iz Mađarske. U sertifikovanoj stazi na 10 kilometara najbrža je bila

Srpski teniser Novak Đoković osvojio je ATP turnir u Dubaiju pobjdom nad Stefanosom Cicipasom sa 2-0 u setovima- 6:3, 6:4. Đoković je sjajnom igrom prije svega na svom servisu, ali i brejkovima u jako važnim momentima