Top lista

Top lista za 04.03.2020.god.
Partneri
Widget Image

Evropsko prvenstvo u fudbalu biće održano od 11. juna do 11. jula naredne godine, a ne ove, odlučila je UEFA. Prema informacijama iz Niona, UEFA je preporučila da svi šampionati evropskih zemalja budu nastavljeni u junu

Goran Grdenić iz Hrvatske pobjednik je četvrtog gradiškog polumaratona na 21 kilometar u muškoj konkurenciji, dok je u ženskoj konkurenciji najbrža bila Tünde Szabó iz Mađarske. U sertifikovanoj stazi na 10 kilometara najbrža je bila

Srpski teniser Novak Đoković osvojio je ATP turnir u Dubaiju pobjdom nad Stefanosom Cicipasom sa 2-0 u setovima- 6:3, 6:4. Đoković je sjajnom igrom prije svega na svom servisu, ali i brejkovima u jako važnim momentima

Новак Ђоковић поново је најбољи тенисер свијета, потврђено је на ранг-листи објављеној на званичном сајту Тениске асоцијације професионалаца (АТП). Ђоковић је титулом на Аустралијан опену прескочио Рафаела Надала, који се сада налази на другој позицији. Новак је

Najbolji srpski teniser Novak Đoković pobijedio je u polufinalu Otvorenog prvenstva Australije u tenisu Rodžera Federera sa 3:0 u setovima. Đoković je savladao Švajcarca poslije dva časa i 16 minuta igre - 7:6, 6:4, 6:3. Srpskom i

Tea Kovačević najbolja svjetska teniserka u uzrastu do 10 godina osvojila je još jedan vrijedan trofej nakon velikog trijumfa u Americi. Tea je u Zagrebu, u svom uzrastu, osvojila vrlo jak turnir „Balobat Zagi Open“. Veličanstven ugođaj

Mlada teniserka Tea Kovačević iz Gradiške osvojila je danas prestižni turnir za djecu uzrasta do 10 godina ''LITTLE MO'' na Floridi u Majamiju. Tea je u finalnom meču savladala bugarku Jasmine Maria Stroe rezultatm 2:0.

Mlada teniserka Tea Kovačević iz Gradiške danas igra finalni meč protiv Bugarke Jasmine Maria Stroe na najprestižnijem turniru za djecu uzrasta do 10 godina „LITTLE MO“ na Floridi. Meč počinje u 17 časova po srednjoevropskom vremenu. Tein

Mlada teniserka iz Gradiške Tea Kovačević nerednih pet dana učestvovaće na prestižnom internacionalnom turniru "Little Mo" na Floridi,  na kojem će se takmičiti sa najboljim mladim teniserkama svijeta. Njen otac Marko Kovačević rekao je za Radio

Mlada teniserka iz Gradiške Tea Kovačević prije puta za Floridu osvojila je proteklog vikenda turnir "Babolat Zagi Open" za djecu do 10 godina u Zagrebu. Na ovom turniru Tea je izgubila samo jedan gem u