Top lista

Top lista za 30.01.2021.god.
Partneri
Widget Image

Fudbaleri Kozare plasirali su se u polufunale Kupa Republike Srpske pobjedom nad Zvjezdom 09. U četvrtfinalu Kupa, Kozara je na Gradskom stadionu u Gradišci savladala ekipu iz Etno sela Stanišić rezultatom 2:1.

U utakmici 15. kola  I lige Republike Srpske, posljednjeg u jesenjem dijelu šampionata, Kozara je na Gradskom stadionu u Gradišci savladala Sutjesku iz Foče sa 3-1. Ovom utakmicom završen je jesenji dio prvenstva u  I ligi

U utakmici 14. kola  I lige Republike Srpske igranoj juče u Banja Luci Željezničar Sport Team je savladao Kozaru sa 1-0. U posljednjem 15. kolu koje se igra sljedeće subote (14 novembar) fudbaleri Kozare na Gradskom

U okviru 14. kola Prve lige Republike Srpske, fudbaleri gradiške Kozare sutra, 7. novembra, gostuju kod ekipe Željezničara u Banjaluci. Utakmica počinje u 13 časova i 30 minuta. U 14. kolu Područne lige Gradiška sutra, 7. novembra,

U utakmici 12. kola mtel: I lige Republike Srpske odigranoj danas u Prijedoru, Rudar je savladao Kozaru  sa 2-0. Sljedeće subote 31. oktobra 2020. godine igra se 13. kolo mtel: I lige Republike Srpske,a  fudbaleri Kozare

Fudbaleri gradiške Kozare odigrali su danas nerješno 0:0 na svom terenu protiv Sloge iz Doboja, u 11. kolu Prve lige Republike Srpske. Kozara nakon 11. kola prvenstva zauzima devetu poziciju na tabeli, a u nerednom kolu

U okviru 11. kola Prve lige Republike Srpske, fudbaleri gradiške Kozare sutra dočekuju ekipu Sloge iz Doboja. Utakmica na Gradskom stadionu u Gradišci počinje u 14 časova i 30 minuta. U 11. kolu Drge lige „Zapad“, jedinstvo

Fudbalski sudija Premijer lige BiH Miloš Gigović iz Trebovljana kod Gradiške rekao je gostujući u emisiji „Radio sport“ Radio Gradiške da je zadatak fudbalskog sudije težak, jer uvijek ima nezadovoljnih u ekipama, ali da psihloški

U okviru 9. kola Prve lige Republike Srpske, fudbaleri gradiške Kozare sutra gostuju kod ekipe Podrinja u Janji. Utakmica počinje u 15 časova u 30 minuta. U 9. kolu Druge lige grupa „Zapad“, u nedjelju u 15

U okviru 8. kola Prve lige Republike Srpske fudbaleri Kozare izgubili su danas od ekipe Ljubić iz Prnjavora rezultatom 1-3. U narednom kolu Kozara putuje u Janju gdje će odigrati utakmicu protiv Podrinja. Utakmica će biti