Top lista

Top lista za 31.10.2020.god.
Partneri
Widget Image

Fudbalski sudija Premijer lige BiH Miloš Gigović iz Trebovljana kod Gradiške rekao je gostujući u emisiji „Radio sport“ Radio Gradiške da je zadatak fudbalskog sudije težak, jer uvijek ima nezadovoljnih u ekipama, ali da psihloški

Mlada teniserka iz Gradiške Tea Kovačević osvojila je novu titulu u kategoriji U10 na međunarodnom teniskom turniru ''Paris Bowl'' koji se održava u Parizu od 15. do 20. avgusta. Tea je u borbi za zlato jutros

U toku su građevinske pripreme iza Gradskog stadiona u Gradišci za izgradnju fudbalskog terena sa vještačkom travom. Gradonačelnik Gradiške Zoran Adžić rekao je da je obaveza Gradske uprave da se građevinski radovi pripreme, a da će

U skladu sa preporukama zdravstvenih institucija, kao i nadležnih ministarstava u Republici Srpskoj i BiH, a u cilju prevencije širenja korona virusa  i zaštite zdravlja aktera fudbalskih manifestacija, Komitet za hitna pitanja Fudbalskog saveza Republike

Goran Grdenić iz Hrvatske pobjednik je četvrtog gradiškog polumaratona na 21 kilometar u muškoj konkurenciji, dok je u ženskoj konkurenciji najbrža bila Tünde Szabó iz Mađarske. U sertifikovanoj stazi na 10 kilometara najbrža je bila

Proteklog vikenda na Ilidži je održano  karate prvenstvo Bosne i Hercegovine za seniore na kojem je učešće uzelo pedeset klubova iz cijele Bosne i Hercegovine. Takmičari Kluba borilačkih vještima "NITEN" Gradiška osvojili su pet medalja, dvije

U Svečanom salonu Svetozar Vujović juče je održana pres konferencija Fudbalskog kluba Sarajevo na kojoj je predstavljen novi šef stručnog štaba Vinko Marinović. Marinović je rekao da njegova odluka nije bila lagana. “Nakon određenog rada u reprezentaciji

Tea Kovačević najbolja svjetska teniserka u uzrastu do 10 godina osvojila je još jedan vrijedan trofej nakon velikog trijumfa u Americi. Tea je u Zagrebu, u svom uzrastu, osvojila vrlo jak turnir „Balobat Zagi Open“. Veličanstven ugođaj

Mlada teniserka Tea Kovačević iz Gradiške osvojila je danas prestižni turnir za djecu uzrasta do 10 godina ''LITTLE MO'' na Floridi u Majamiju. Tea je u finalnom meču savladala bugarku Jasmine Maria Stroe rezultatm 2:0.

Mlada teniserka Tea Kovačević iz Gradiške danas igra finalni meč protiv Bugarke Jasmine Maria Stroe na najprestižnijem turniru za djecu uzrasta do 10 godina „LITTLE MO“ na Floridi. Meč počinje u 17 časova po srednjoevropskom vremenu. Tein