Пораз рукометаша “Козаре“ у дербију кола: “Младост“ славила након преокрета

Рукометаши “Козаре“ поражени су синоћ у дворани “Борик“ од “Младости“ резултатом 38:30 у дербију деветог кола м:тел Прве лиге Републике Српске.

Градишки рукометаши након првог полувремена имали су предност од 19:16, међутим у наставку услиједио је преокрет Бањалучана који су на крају славили са осам разлике.

Код домаћих Немања Безбрадица постигао је 13, а Никола Тешић десет голова. Голман Лазар Бера уписао је 17 одбрана.

У редовима “Козаре“ Саша Ковачевић имао је 11 интервенција, док су по пет погодака постигли Стефан Петковић, Марко Петошевић и Данијел Стијовић.

Утакмицу су обиљежили протести због судијских одлука, а након приговора у 39. минути рукометаш “Козаре“ Срђан Савић зарадио је искључење.