Top lista za 06.03.2021.god.
Partneri
Widget Image

Počela sezona karate takmičenja

U organizaciji Karate saveza Republike Srpske juče je održan 2. Međunarodni karate turnir “SRPSKA OPEN 2021”.

Klub borilačkih vještina NITEN iz Gradiške nastupio je sa 8 takmičara, koji su osvojili isto toliko  medalja.

Zlatnu medalju osvojila je Viktorija Šmitran,a srebrom su se okitili Sofija Grubešić,  Đorđe Mališ i Damjan Golić. Bronzane medalje osvojili su  Helena Pejić, Damjan Golić , Milovan Ignjatović  i Đorđe Mališ.

Na ovom takmičenju nastupilo je 615 takmičara u svim uzrasnim kategorijama iz 60 karate klubova  iz Austrije, Srbije, Hrvatske, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.

U narednom periodu takmičare Kluba borilačkih vještina “Niten” očekuje prvenstvo Republike Srpske za seniore i seniorke, koje će biti održano 6. i 7. marta u Bijeljini.