Top lista za 05.12.2020.god.
Partneri
Widget Image

Gradiški džudisti nižu uspjehe

Takmičari Džudo kluba “Kozara” iz Gradiške učestvovaće na Džudo memorijalnom turniru “Stevan Marković” koji će biti održan u nedjelju, 8.novembra u Sportskoj dvorani “Borik” u Banja Luci.

Džudisti “Kozara” na prethodnom takmičenju, “13. Džudo kupu Ugljevik”  koji je održan u Ugljeviku za najmlađe uzraste, osvojili su 11 medalja: dvije zlatne, sedam srebrnih i dvije bronzane medalje.

Nikola Mizdrak osvojio je zlatnu i srebrnu medalju, Relja Lakić zlato i bronzu, Slađana Kovljen je osvojila dvije srebrne medalje, Aljoša Kunovac srebro i bronzu, Mihajlo Ilić dva srebra i Pavle Ilić jedno srebro. Uprkos  pandemiji korona virusa, takmičenje je održano uz pridržavanje svih mjera a mladi džudisti su pokazali svoje umjeće i okitili se medaljama.