Шикањић с два гола донио бод “Козари“

Посљедња утакмица 18. кола м:тел Прве лиге Републике Српске одиграна је данас на стадиону “Луке“ у Мркоњић Граду између “Слободе“ и “Козаре“.

Домаће су до предности довели Предраг Зекановић у петој и Душко Митрић у 50. минути, међутим у наставку нападач “Козаре“ Милан Шикањић с два гола у 54. и 79. минути поставио је коначан резултат утакмице од 2:2, те тако изабраницима Алена Медовића донио врло важан бод на почетку другог дијела шампионата.

“Козари“ је ово 17, а “Слободи“ 16 бод ове сезоне.

“Крупа“ је остала лидер на табели са 49, док је “Модрича“ на посљедњем мјесту са 13 бодова.

У наредном 19. колу Прве лиге, фудбалери “Козаре“ у суботу 18. марта на стадиону “Велимир Сомболац“ дочекаће екипу “Звијезде 09“ из Етно села Станишићи. Меч почиње у 14 часова и 30 минута.