Facebook
YouTube
Instagram
Топ листа

ТОП ЛИСТА ЗА 1.4.2023.
Партнери
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image
Widget Image

Документа

Градишке новине




Актив жена СНСД-а Градишка прославио 8. март

Чланице Актива жена Градског одбора  Савеза независних социјалдемократа у Градишци прославиле су Међународни дан жена 8. март.  Овогодишњој прослави присуствовало је више стотина чланица, симпатизера и гостију.

Предсједник градишког Актива жена Рената Обрадовић Поповић каже да СНСД води озбиљну политику и да велику подршку пружа женама. „То је политичка опција која највише промовише права жена што је видљиво и у структури власти како на републичком тако и на локалном нивоу“ изјавила је Обрадовић Поповић.

Прослави је присуствовала посланик у Народној Скупштини Републике Српске Ранка Перић Ромић која је рекла да је положај жене данас много бољи него раније, што потврђују овакве манифестације.

Она је истакла да су жене у Републици Српској важан фактор, те су активне у политичком и друштвеном животу и дају значајан допринос развоју друштва.

Предсједник Градског одбора СНСД-а Градишка Зоран Аџић рекао је да су жене носиоци свеукупног напретка Градишке и Републике Српске, али су и најбољи и најактивнији дио странке.

Он је честитао празник свим женама и захвалио се на њиховом ангажману у друштвеном, привредном и политичком сегменту и посвећености породици као најбитнијем стубу сваког друштва.

Ову годину  Актив жена СНСД-а  Градишка обиљежиће многим активностима као што су излети, дружења, едукације и друге акције које ће имати и хуманитарни карактер.

Прослави 8. марта у свадбеном салону „Такси бар“ у Градишци присуствовало је близу 600 чланица и функционера СНСД-а.

Н.М.

Share With:
Open

close button